יש לנו חבילות מנצחות לבניית אתרים

בניית אתרי וורדפרס במחיר מנצח !

אנחנו מוכנים לקראת כל משימה ונבצע אותה באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים מפתיעים. בניית אתר תדמית בסיסי בוורדפרס, החל מ-1500 ₪

יש לכם אתר קיים, רוצים לשדרג אותו?

יחד איתכם נאפיין את הדרישות עבור האתר שלכם ונמליץ אם כדאי לבנות את חדש או לשדרג ולחדש את האתר הקיים שלכם

רוצה לישון בשקט, בלי לדאוג לתחזוקה?

השאר לנו לטפל בכל הקשור לאתר שלך, אנחנו נבנה אותו עבורך, נדאג לאחסון האתר אצלנו, נחבר אותו לדומיין שלך ונדאג לתחזק אותו באופן שותף

יש לכם אתר קיים, רוצים רק תחזוקה?

אין לכם את הזמן או הידע כדי לתחזק את אתר הוורדפרס שלכם? צריכים רק להעביר אותו לשקת חדש? נוכל לטפל גם בזה

אנו מציעים מס' תכניות מנצחות לבחריתך

להלן מחירון בניית אתרים בוורדפרס.
כל המסלולים המוצעים הינם בתשלום חד פעמי וללא כל התחייבות. אחסון האתר על שרתים מהירים ומאובטחים של החברה כולל גיבויים יומיים.


* אחסון ותחזוקת אתר לשנה אינם כלולים בחבילה הבסיסית.

1500 ₪

אתר תדמית בסיסי

2950 ₪

אתר תדמית מתקדם

4900 ₪

אתר מסחר אלקטרוני

* המחירים המוצגים אינם כוללים מע"מ

שאלות ותשובות

במידה ותבחר באחסון האתר באופן עצמאי דרך חברת צד שלישי, תוכל לקבל הנחה של 10% במחיר בניית האתר. (ההנחה תינתן רק בחבילות הכוללות אחסון ותחזוקה).

אנחנו נותנים אחסון אתר למשך שנה כמתנה, על מנת לפשט עבורכם את תהליך הקמת האתר. במהלך השנה או בסיומה אתם יכולים להעביר את האתר לאחסון על חשבונכם בכל חברה אחרת עפ"י בחירתכם. במידה ותרצו להמשיך לאחסן את האתר דרכנו ולקבל שרותי תחזוקה, אנו פנו אל שרות הלקוחות.

באפשרותך להוריד גיבוי לאתר באופן עצמאי דרך ממשק הניהול של האתר ולהעביר אותו אל חברת האחסון החדשה. רוב חברות אחסון האתרים מציעות למצטרפים חדשים שרות העברת אתר ללא תשלום. בכל אופן אם תרצו שאנחנו נבצע עבורכם את העברת האתר, נוכל לעשות זאת עבורכם במחיר של 240 ש"ח + מע"מ. לצורך כך תצטרכו לספק לנו את פרטי הגישה של השרת שאותם תקבלו מספק השרות.

גם אם לא אנחנו בנינו עבורכם את האתר, נוכל לתת לכם שרות של הוספת תכנים לאתר, תחזוקה ופתרון בעיות באתר במחירים נוחים והוגנים.

במידה ולא קיבלתם כאן מענה לשאלתכם, אנא צרו איתנו קשר.

pngwave_32

מתלבטים, רוצים להתייעץ?

נשמח לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה