אז מה הסיפור שלנו?

אנחנו ב- WebGiraffe אוהבים וורדפרס. בשנים האחרונות הקמנו עשרות אתרי אינטרנט ביניהם אתרי תדמית ואתרי מסחר אלקטרוני מבוססי ווקומרס תוך מחשבה והבנה עמוקה של צרכי העסק, אפיון האתר יחד עם הלקוח ומתן תשומת לב מקסימלית לפרטים הקטנים. כל זאת כדי להגיע לתוצאה הרצויה עבור הלקוח ולאפשר את קידום העסק באינטרנט תוך הגדלת המכירות. בין אם מדובר על אתר תדמית או אתר מכירות אונליין, אנחנו כאן כדי להקשיב, לעזור, לתמוך, לייעץ ולאפיין יחד איתכם את הדרישות מהאתר החדש. נשמח לקחת חלק בהצלחת העסק שלכם ע"י הקמת אתר אינטרנט מעוצב וחדשני עבורכם.

"האתר שאנחנו הכי אוהבים הוא האתר הבא שלנו שאותו נבנה עבורכם !"​
Web Girffae
בניית אתרי וורדפרס
בניית אתרי וורדפרס

עיצוב אתרים בדגש על חווית המשתמש

עיצוב האתרים שלנו נעשה בדגש על חווית המשתמש. אנו ניגשים למלאכת בניית האתר רק לאחר ניתוח וביצוע מחקר מעמיק יחד איתכם לצורך הבנת הצרכים.

אתר רספונסיבי עבור כל סוגי המכשירים

כל האתרים שאנחנו בונים עוברים התאמה ייחודית למובייל, טאבלטים ומחשבים נייחים, כדי לאפשר חווית משתמש מושלמת בכל סוג מכשיר.

בניית אתרים רספונסיביים

חווית משתמש מופלאה

סטטיסטיקות Google Analytics

האתר שלכם יחובר אל מערכת הסטטיסיטקות Google Analytics כדי לאפשר לכם לנתח את ביצועי האתר ולצפות במידע על המשתמשים באתר בזמן אמת

אתר דו לשוני או מרובה שפות

צריכים אתר עם שפות נוספות מלבד עברית? נוכל להתקין עבורכם תוסף לתרגום אוטומטי או להקים אתר דו או רב לשוני אשר העמודים בו מתורגמים מראש לשפות נוספות.

אתר לכל מטרה

אנו מוכנים לקראת כל משימה, בין אם דרוש לכם אתר תדמית פשוט או חנות אונליין מורכבת בעלת מאות או אלפי מוצרים, אנחנו כאן בשבילכם.

אתרים רספונסיביים

כל האתרים שאנחנו בונים עוברים התאמה ייחודית למובייל, טאבלטים ומחשבים נייחים, כדי לאפשר חווית משתמש מושלמת בכל סוג מכשיר.

אמצעי יצירת קשר

חיבור האתר למגוון אמצעי יצירת קשר ע"י שימוש בטפסי יצירת קשר, קישור אל החשבונות החברתיים שלכם ושימוש בלחצני שיתוף תוכן.

ממשק ידידותי, קל ונוח לתפעול

האתרים שלנו בנויים על פלטפורמת וורדפרס הפופולארית אשר מאפשרת לכם שימוש בממשק ניהול ידידותי לצורך הוספת תכנים, עמודים חדשים, פוסטים ותמונות.

אז אם גם אתם רוצים

לחוות, להתרגש ולהתאהב באתר החדש שלכם?